Karavany

V našem autokempu Daleka Obala, který má vlastní sociální zařízení, umývárny a sprchové kouty s teplou vodou, pro vás v luxusních obytných přívěsech firmy HOBBY s obytnou délkou 7,2 m nabízíme pohodlné a příjemné ubytování. Karavany jsou určeny pro maximálně šest osob.
Nástup na ubytování je od 12 hod. Ukončení pobytu do 10 hodin.

Každý přívěs je vybaven klimatizací, kuchyňským koutem s nerez dřezem, studenou vodou, tříhořákovým plynovým vařičem, mikrovlnnou troubou, televizí s DVD přehrávačem, chladničkou ELECTROLUX o obsahu 77 litrů.  Kromě ledničky, kterou je přívěs standardně vybaven, je možno využít i ledničku 60 litrů s mrazicím boxem, instalovanou venku u každého obytného přívěsu. K vybavení karavanu patří kuchyňské nádobí jídelní a varné, příbory, přikrývky a polštáře – povlečení je nutné mít vlastní.

Markýza vytváří příjemné zastínění nad venkovním posezením, umístěným u karavanu, ke kterému jsou k dispozici lehátka a plastový nábytek.

Ke každému karavanu pohodlně dojedete autem a můžete jej zde zdarma zaparkovat.

Po celou dobu pobytu je přítomen česky mluvící správce, který je připraven plnit vaše přání. Nejenže se stará o bezchybný provoz karavanů, ale poradí vám i s případnými výlety, kde se nejlépe najíst nebo kde koupit koláč k snídani.

K dispozici jsou pro vás na zapůjčení 3 horská kola. Pro milovníky rybolovu máme několik udic, vrš a 2 harpuny.  Pro děti bychom požádali rodiče o nějaký nafukovací záchranný prostředek. Máte-li vlastní loď, můžete využít mola, pozvolného sestupu pro spuštění lodě na moře i loďku zakotvit.